19 veebruar, 2012

Tühjus

Mingi tühisus hoiab kõigi oma hammastega mu kontidest kinni ning üritab igatsugu idiootseid filosoofilisi mõttekäike ette andes järada. 
Seda enam, kui mu tagasihoidliku isiku poolt mõeldud ja kribatud sõbrapäeva luul lõi mitmel inimesel tuju lakke ja tõi naeratuse suule. 
Lihtsalt hämmastav, et nii tühine kogus huumorit teeb kui tühjakspigistet hapust sidrunist maitsva ja küpsenud apelsini.

Tengelpung mu taskus on tühi
teisest turritab trahvikviitungisilt,
vana kaabu mu peas on tühi,
nagu ka prilliklaaside tagune pilk,
kidrahelisid kuuleb nüüd tühi tuul -
see on vaese mehe tühine bluus...


Smugeldasin juurde suurendusklaasi veendumaks täielikku tühjust, mis valitseb mitmes rahakotis ja tummas kitarris.

17 kommentaari:

 1. Appi, kui hea pilt! (suurelt vaadates). Jalad vötab nörgaks - isikupärasem vist ei saagi olla.

  VastaKustuta
 2. PS. 3x kinnitasin neid kuradima sönu, ptyi, see rikub kogu kommimise mönu...EI VÖTA yhe söna kaupa, muide, jutule. Ja nyyd, seda kommi tehes klikkisin vist oma 7-8 korda, et saada vähegi loetavamat varianti.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Huvitav, käisin settingud läbi ja uurisin - mina seda kohta ei leidnud, kus saab nood sõnad välja lülitada.
   Ehk keegi viskab vihje siia kommikasti alla...

   Kustuta
  2. Settings-Comments-Show word verification for comments? NO.
   Mina sulle, sina mulle: aga ytle, kuidas sa nii saad, et alamkommentaar näha jääb? Mul ka tume taust ja hele tekst, aga alamkomm ilmus valgesse kasti ja midagi pold näha, sest eks ta vöttis minu heleda teksti.
   Vöi jäi mul mingi samm tegemata? Ma lähen proovin uuesti...

   Kustuta
  3. Mul on siin seaded kõik vaikimisi olnud. Lihtsalt ei ole oma lolluses nii kindel, et hakkan näppima seda va html'koodi. Siiamaani murran pead selle üle, kuidas ikkagi saab kommikasti lingi panna nii, et seda ei pea http// või www. kujul esitama. :D
   Või siis kommikastis olulist rõhutades kirja paksendada või tsitaadina pisatorni kujul esitleda.

   Kustuta
  4. Ahaa, siis pean ise nuputama, ega selle alamkommi jaoks seal tegelikult kohta sättimiseks olegi. Ma arvan, et see tuleb minu blogi kujundusest, erinevail on vast erivad vöimalused. Sul on Travel, ma ei mäletagi, mul oli vist Simple, seda olem mitmes kasutanud.

   Kommikastis pole nagu miskit oma teha teha, pole veel näinud, et kellelgi oleks bloggeris erilisi olnud...vöi ise oled? Vb Wordpressis saab, ma kysin yhelt söbralt.

   Kustuta
  5. Ntx mu teises plöögas on mõnikord noid võimalusi kasutatud. Mina, vana loll, ei oska html-keelt kasutada - pole vajadust tundnud.

   Kustuta
  6. Välja nuputasin. Oligi vöimalik kujunduses korda teha: Template designer-Advanced-Post footer. (sai tehtud tagapöhja toon veits tumedamaks kui pöhiblogil ja teksti tooniks panin sama, mis blogi tekst).
   Tumedamaks nii väiksel määral saab timmida sellest kastist, kust läheb nooleke, mitte neist väikestest ettepakutud värvivalikutest; ja sealt noolekese alt liigutad kurseriga seda punktikest, mis on sinu värvi kohal). Ei mingit html.

   Kustuta
 3. Tühi ei ole tühine, ja pilt on ilus...

  VastaKustuta
 4. Settings => Comments => Show word verification for comments? => paned linnukese NO!

  pilt on vapustavalt hea. punane toon annab lootust, et egas see nii ei jää. :D

  VastaKustuta
 5. Mul siukset asja polnd seadetes, kuid "Showcase images with Lightbox" panin NO alla. Kui see nüüd õige on? Proovige nüüd ja andke teada...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hehh, see hoopis võtse pildi tagant musta tausta ärr.
   Kuna ma tõesti uues interfeissis seda kommimise verestamise kohta ei leidnud, siis läksin üle vanale sisteemile ja ena imet - oligi võimallus EI öelda.

   Kustuta
  2. Lugesin mingit helpi - esmalt tuleb blogile "old blogger interface" tagasi lülitada, siis saab kommentaaridelt verificationi maha võtta ja siis tagasi uus interface. Mul vist õnnestus.

   Aga pilt on müstiline. Tükk aega tuvastasin esemeid.

   Kustuta
  3. Nii see ongi...

   Ülal olevas luuletuses on need elemendid sees, mis pildilgi...
   Ehk enne solberdasin kaamera digifiltritega mängides pildi valmis, siis luulealge hakkas end lahti kerima ning seejärel parandasin seda paar korda jooksvalt...
   Mitte, et ma mingi geenius oleks.

   Kustuta
 6. Pilt nigu maailmarevulutsiuuni prelüüd...

  VastaKustuta
 7. Kui tengelpung on tühi, aga pill hääles ja kaabu olemas on viimane aeg antrepenööriks hakata ja tänavamooseksndina õnne proovida. Peaasi, et leiba vorsti alla ikka piisaks :)

  Pilt on pööraselt hea!

  VastaKustuta
 8. No mingiks nööriks ma küll ei hakka...
  Sellegipoolest suured tänud soovituste eest.
  :D
  Tänud kõigile sõnavõtjaile.

  VastaKustuta